Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Παρασκευή | 23/03/18 | 19:00 | 0-4 | |
ΛΟΓΙΣΤΕΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Παρασκευή | 23/03/18 | 21:00 | 2-2 | |
ΤΖΩΝΑΚΟΣ - DADDY COOL | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 28/03/18 | 19:00 | 3-0 | |
ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ - ΚΤΕΛ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 28/03/18 | 21:00 | 1-3 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
DADDY COOL - ΚΤΕΛ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 16/04/18 | 19:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΟΤΗ Σ. | 3-4 |
ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 18/04/18 | 19:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 3-3 |
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΛΟΓΙΣΤΕΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 18/04/18 | 21:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. | 3-0 |
ΤΖΩΝΑΚΟΣ - 9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 30/05/18 | 20:00 | ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ. | 0-0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 23/04/18 | 19:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ. | 3-6 |
ΚΤΕΛ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 23/04/18 | 21:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π. | 4-0 |
9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ - DADDY COOL | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 25/04/18 | 18:30 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΤΗ Σ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 1-1 |
ΛΟΓΙΣΤΕΣ - ΤΖΩΝΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 25/04/18 | 20:30 | ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ. | 1-7 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
DADDY COOL - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 30/04/18 | 19:00 | ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ. | 4-1 |
ΤΖΩΝΑΚΟΣ - ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 30/04/18 | 21:00 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π. | 1-2 |
9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ - ΛΟΓΙΣΤΕΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 02/05/18 | 18:30 | ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ. | 4-0 |
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΚΤΕΛ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 02/05/18 | 20:30 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 4-1 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΛΟΓΙΣΤΕΣ - DADDY COOL | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 07/05/18 | 21:00 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΝΤΟΧΑΣ Β. | 1-4 |
ΚΤΕΛ - ΤΖΩΝΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 09/05/18 | 19:00 | ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ. | 1-2 |
ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 09/05/18 | 21:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ. | 0-3 |
ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ - 9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Πέμπτη | 10/05/18 | 21:15 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 3-1 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΖΩΝΑΚΟΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 14/05/18 | 19:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β. | 2-0 |
9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ - ΚΤΕΛ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 14/05/18 | 21:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΞΥΝΟΣ Σ. | 1-7 |
ΛΟΓΙΣΤΕΣ - ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τρίτη | 15/05/18 | 21:15 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ. | 0-2 |
DADDY COOL - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Πέμπτη | 17/05/18 | 21:15 | ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β., ΝΤΟΧΑΣ Β. | 2-4 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΤΕΛ - ΛΟΓΙΣΤΕΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 21/05/18 | 19:45 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 2-2 |
ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ - DADDY COOL | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τρίτη | 22/05/18 | 21:15 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΜΑΙ Α. | 2-0 |
ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - 9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 23/05/18 | 19:00 | ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ. | 4-3 |
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΤΖΩΝΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 23/05/18 | 21:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ. | 6-3 |