StartPc_stoupas
zwitter
GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
Genesis
Vitrine
CAFE POST
ΑΦΟΙ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΙ
ΟΥΖΕΡΙ ΑΡΑΓΜΑ
fine_gems
Σερεμέτης
ΑΡΤΟΠΟΙΪΑ ΜΠΟΥΛΟΥΛΗΣ
ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ ΜΠΟΥΝΑΣ
ΤΑΒΕΡΝΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΣΜ 28/08/2014, 28/8/2014 14:30
28/08/2014     ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ     Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 1ος Αγώνας          ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ    ΟΜΑΔΑ    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ    ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ        ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π    ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ    1    10 €        ΜΠΑΛΛΑΣ Φ    ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ    2    20€        ΧΡΙΣΤ... περισσότερα...
ΕΝΑΡΞΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ , 27/8/2014 16:00
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ  ΕΠΙΤΡΟΠΗ  ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ         Καλαμάτα 18/08/2014        ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ               Η  Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνει την έναρξη λειτουργίας Σχολής Διαιτησίας που θα ξεκινήσει την  Δευτέρα 22 Σεπτεμβρίου 2014. Οι υποψήφιοι νέοι Διαιτητές μπορούν να υποβάλλουν αίτηση, προσ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΓΙΑ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ, 26/8/2014 21:56
  Η Ε.Π.Σ.Μ.  καλεί τα σωματεία της δύναμής της να υποδείξουν τους καλύτερους ποδοσφαιριστές που έχουν γεννηθεί  από 1 – 1 – 1999  έως  31 – 12 – 2002  οι οποίοι  έχουν την ικανότητα να αγωνισθούν στις Μικτές ομάδες και έχουν  την Ελληνική υπηκοότητα.               Οι προπονήσεις για τις επιλογές των ποδοσφαιριστών θα γίνουν σ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ -Β΄ΦΑΣΗ -2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή31/08/1417:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-2
2.ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή31/08/1417:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΑΚΚΑΣ Β., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-3
3.Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή31/08/1417:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΥΚΑΣ Α.0-2
4.Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή31/08/1417:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.3-1
5.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή31/08/1417:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.0-2
6.Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή31/08/1417:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-0 (πεν: 3-5)
7.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή31/08/1417:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-3
8.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή31/08/1417:00ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-3
9.Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή31/08/1420:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-3

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ - Γ΄ ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη03/09/1417:45
2.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Τετάρτη03/09/1417:45
3.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη03/09/1417:45
4.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Τετάρτη03/09/1417:45
5.ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη03/09/1417:45
6.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΩΡΙΟΥΤετάρτη03/09/1417:45
7.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝΤετάρτη03/09/1417:45
8.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη03/09/1418:00
9.Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο06/09/1417:00
10.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο06/09/1417:00
11.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο06/09/1417:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.