GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΤΗΣ Ε.Π.Σ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ, 24/3/2017 21:26
 ΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΠΑΙΔΩΝ   Καλούνται για Προπόνηση με τη Μικτή Ομάδα ΠΑΙΔΩΝ της ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ τη Δευτέρα 27 Μαρτίου 2017 ώρα:  3.30 μ.μ. στο γήπεδο της ΕΠΣΜ στον Κορδία οι παρακάτω ποδοσφαιριστές, οι οποίοι πρέπει να έχουν μαζί τους ΕΠΙΚΑΛΑΜΙΔΕΣ και ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΓΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΤΑΠΗΤ... περισσότερα...
ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΣΧΟΛΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ, 24/3/2017 12:14
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ  ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ     ΚΑΛΑΜΑΤΑ  20 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017  ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ            Ενημερώνουμε τους υποψήφιους διαιτητές της Σχολής Διαιτησίας ότι τα μαθήματα ξεκίνησαν και θα γίνονται στην αίθουσα του Αθλητικού Κέντρου της ΕΠΣ Μεσσηνίας που βρίσκεται στον Κορδία (Καλα... περισσότερα...
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ 23/03/2017, 23/3/2017 13:24
23/03/2017          ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ  ΑΓΩΝΕΣ 18-19/03/2017        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ         ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ     ΟΜΑΔΑ     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ     ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ     ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ         ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Γ     ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ     1     10€               ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Γ     ΑΠΣ ΕΡ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο25/03/1716:303-0 α.α.
2.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο25/03/1716:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.0-2
3.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο25/03/1716:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-3
4.Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο25/03/1719:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-0
5.Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή26/03/1717:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
6.ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή26/03/1717:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.6-0
7.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή26/03/1717:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-2
8.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή26/03/1717:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-1
Α1 Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΡΙΟΣΣάββατο25/03/1716:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
10.ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο25/03/1716:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΥΚΑΣ Α.1-0
11.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο25/03/1716:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-1
12.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή26/03/1717:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-3
13.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΧΩΡΑΣΚυριακή26/03/1717:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-1
14.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή26/03/1717:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-0
15.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή26/03/1720:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.1-0
Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο25/03/1716:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
17.ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο25/03/1716:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-3
18.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο25/03/1716:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-2
19.ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο25/03/1716:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ξ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.3-0
20.ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή26/03/1717:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΖΕΡΒΑ Μ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-4
21.Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή26/03/1717:00ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.3-2
13o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ -1oς ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥΛΟΓΓΑΣΔευτέρα27/03/1717:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-7
23.ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΔευτέρα27/03/1717:00ΚΟΣΑΡΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.
13o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ -2oς ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑΔευτέρα27/03/1717:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.5-1
25.ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΑΟΚ/ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΔευτέρα27/03/1717:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Ι.6-2
13o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ -3oς ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Δευτέρα27/03/1717:00ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
27.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα27/03/1717:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΜΠΟΤΗ Σ.6-0
Πρωτάθλημα Μαζικού Αθλητισμού Δήμου Καλαμάτας
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ/ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΑΝΑΔΟΜΗΣΗ/ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα27/03/1719:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.
29.ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - ΕΥΘΥΓΡΑΜΜΙΣΕΙΣ "ΑΓΓΕΛΟΣ"ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα27/03/1721:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.1-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο01/04/1717:00
2.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο01/04/1717:00
3.Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή02/04/1717:00
4.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή02/04/1717:00
5.Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή02/04/1717:00
6.Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή02/04/1717:00
7.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή02/04/1717:00
8.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή02/04/1717:00
Α1 Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο01/04/1717:00
10.ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο01/04/1717:00
11.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή02/04/1717:00
12.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή02/04/1717:00
13.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή02/04/1717:00
14.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή02/04/1717:00
15.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/04/1720:00
Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο01/04/1717:00
17.Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο01/04/1717:00
18.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο01/04/1717:00
19.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο01/04/1717:00
20.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/04/1720:00
21.ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή02/04/1711:00
Β΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/04/1717:00
23.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο01/04/1717:00
24.Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο01/04/1717:00
25.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή02/04/1714:00
26.ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή02/04/1717:00
27.ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/04/1717:00
Γ΄ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο01/04/1717:00
29.Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/04/1712:00
30.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή02/04/1712:00
31.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα03/04/1717:00
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/04/1710:00
33.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/04/1712:00
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο01/04/1711:00
35.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο01/04/1711:00
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο01/04/1711:00
37.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο01/04/1711:00
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΡΙΟΣΣάββατο01/04/1711:00
39.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο01/04/1711:00
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 5ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο01/04/1711:00
41.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΧΩΡΑΣΣάββατο01/04/1711:00
Γ Εθνική
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
42.ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή02/04/1716:00
43.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή02/04/1716:00
44.ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΓήπεδο ΠαναχαϊκήςΚυριακή02/04/1716:00
45.ΧΑΛΚΙΔΑ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή02/04/1716:00
46.ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΒΑΡΔΑΣΚυριακή02/04/1716:00
47.ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΧΑΪΚΗΔΗΜ ΤΑΥΡΟΥ "Σ. Γιαλαμπίδης"Κυριακή02/04/1716:00
48.ΘΗΒΑ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΔΗΜ. ΘΗΒΩΝΚυριακή02/04/1716:00
Πρωτάθλημα Μαζικού Αθλητισμού Δήμου Καλαμάτας
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
49.ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΤΕΛΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη29/03/1717:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
50.ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ - ΛΟΓΙΣΤΕΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη29/03/1719:00ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.
51.Auto Berlin - 9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη29/03/1721:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.