Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"

Πρώτο Προηγούμενο 37 από 96 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 300)
Έδρα: Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ, Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ , ΑΠΣ ΑΡΙΣ, ΑΤΡ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ , ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΛΕΟΝΤΕΣ , ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Δεύτερη έδρα: ALARMS.GR, ELITE CITY RESORT, GENESIS, VODAFONE ΘΡΥΛΟΣ , ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΕΣ, ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ, ΙΠΠΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ, ΚΑΦΕ ΑΝΑΤΟΛΗ, ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ/ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ, ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ, ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ, ΠΙΓΚΟΥΪΝΟΙ, ΤΕΝΤΕΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΣάββατο24/11/1815:002-1
2.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ Κυριακή25/11/1810:003-4
3.Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Κυριακή25/11/1811:000-3 α.α.
4.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή25/11/1815:000-0
5.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ Δευτέρα26/11/1815:005-2
6.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ Τετάρτη28/11/1815:002-2
7.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο01/12/1812:001-0
8.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΣάββατο01/12/1815:000-1
9.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ Κυριακή02/12/1811:000-4
10.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Κυριακή02/12/1815:001-1
11.Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα03/12/1815:000-3 α.α.
12.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣάββατο08/12/1812:000-6
13.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο08/12/1815:00Αναβλήθηκε
14.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ Κυριακή09/12/1811:001-5
15.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Κυριακή09/12/1815:000-4
16.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔευτέρα10/12/1815:000-1
17.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ Σάββατο15/12/1810:00
18.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΣάββατο15/12/1815:00
19.Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Κυριακή16/12/1811:00
20.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ Κυριακή16/12/1815:00
21.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΣάββατο22/12/1815:00
22.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2018-2019ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ Κυριακή23/12/1815:00
23.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ Κυριακή23/12/1815:00
24.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΠΣ ΑΡΙΣΤετάρτη26/12/1815:00