GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"

Πρώτο Προηγούμενο 36 από 94 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 300)
Έδρα: Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ, Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ , ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ , ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΑΤΡ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ , ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Δεύτερη έδρα: ALARMS.GR, ELITE CITY RESORT, GENESIS, VODAFONE ΘΡΥΛΟΣ , ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΕΣ, ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ, ΙΠΠΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ, ΚΑΦΕ ΑΝΑΤΟΛΗ, ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ/ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ, ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ, ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ, ΠΙΓΚΟΥΪΝΟΙ, ΤΕΝΤΕΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΣάββατο30/09/1716:302-1
2.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚυριακή01/10/1712:001-1
3.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΚυριακή01/10/1716:30
4.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ Σάββατο07/10/1716:300-0
5.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.Κυριακή08/10/1711:001-1
6.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΚυριακή08/10/1713:301-3
7.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Κυριακή08/10/1716:300-3
8.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ Δευτέρα09/10/1716:302-2
9.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΣάββατο14/10/1715:300-3
10.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚυριακή15/10/1712:000-1
11.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή15/10/1715:304-2
12.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΣάββατο21/10/1711:00
13.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ Σάββατο21/10/1715:30
14.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚυριακή22/10/1710:00
15.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ Κυριακή22/10/1712:30
16.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚυριακή22/10/1715:30
17.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο28/10/1715:30
18.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Κυριακή29/10/1711:00
19.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή29/10/1715:00
20.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΤετάρτη01/11/1715:00
21.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ Σάββατο04/11/1711:00
22.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣάββατο04/11/1711:00
23.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΣάββατο04/11/1715:00
24.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚυριακή05/11/1710:00
25.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή05/11/1715:00
26.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ Κυριακή05/11/1715:00
27.Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔευτέρα06/11/1715:00
28.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΤετάρτη08/11/1715:00