GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ

Πρώτο Προηγούμενο 8 από 89 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 105 x 65 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 650)
Έδρα: Α.Ε. ΑΒΙΑΣ , Α.Ο. ΧΑΤΖΗ, Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ, ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΑΠΣ ΑΡΙΣ, ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ , ΕΠΣ Μεσσηνίας, ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ , ΜΙΚΤΗ ΗΛΕΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ
Δεύτερη έδρα: ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ Σάββατο12/11/1610:001-3
2.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΣάββατο12/11/1612:003-1
3.Α΄ ΚατηγορίαΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ Σάββατο12/11/1615:000-2
4.Γ΄ ΚατηγορίαΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Κυριακή13/11/1612:004-1
5.Α΄ ΚατηγορίαΑ.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή13/11/1615:001-1
6.Κύπελλο Ερασιτεχνών ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ (1ος αγώνας)Τετάρτη16/11/1618:002-1
7.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΠ.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο19/11/1610:003-0 α.α.
8.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο19/11/1612:001-0
9.Γ΄ ΚατηγορίαΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΣάββατο19/11/1615:001-1
10.Α1 ΚατηγορίαΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.Σάββατο19/11/1618:000-0
11.Γ΄ ΚατηγορίαΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ Κυριακή20/11/1612:000-2
12.Α΄ ΚατηγορίαΠ.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΚυριακή20/11/1615:001-1
13.Προεπιλογής Ε.Ο. Παίδων - 5ος ΌμιλοςΕΠΣ Μεσσηνίας - ΕΠΣ ΛακωνίαςΤετάρτη23/11/1613:004-0
14.Προεπιλογής Ε.Ο. Νέων - 5ος ΌμιλοςΕΠΣ Μεσσηνίας - ΕΠΣ ΛακωνίαςΤετάρτη23/11/1615:006-1
15.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ Σάββατο26/11/1610:001-0
16.Α΄ ΚατηγορίαΑ.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ Σάββατο26/11/1615:001-1
17.Γ΄ ΚατηγορίαΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚυριακή27/11/1612:004-2
18.Β΄ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΑ.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΚυριακή27/11/1615:009-0
19.Προεπιλογής Ε.Ο. Παίδων - 5ος ΌμιλοςΕΠΣ Μεσσηνίας - ΕΠΣ ΗλείαςΤετάρτη30/11/1613:002-0
20.Προεπιλογής Ε.Ο. Νέων - 5ος ΌμιλοςΕΠΣ Μεσσηνίας - ΕΠΣ ΗλείαςΤετάρτη30/11/1615:005-1
21.Α΄ ΚατηγορίαΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Τετάρτη30/11/1619:004-0
22.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΠ.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ Σάββατο03/12/1609:00
23.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο03/12/1611:00
24.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.Σάββατο03/12/1613:00
25.Α1 ΚατηγορίαΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣάββατο03/12/1615:00
26.Γ΄ ΚατηγορίαΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΚυριακή04/12/1615:00
27.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ Σάββατο10/12/1610:00
28.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο10/12/1612:00
29.Γ΄ ΚατηγορίαΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣάββατο10/12/1615:00
30.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣάββατο17/12/1610:00
31.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΠ.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ Σάββατο17/12/1612:00
32.Γ΄ ΚατηγορίαΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΣάββατο17/12/1615:00
33.Α΄ ΚατηγορίαΑ.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή18/12/1615:00


Φωτογραφίες


Μπορείτε να κατεβάσετε, να επεξεργαστείτε και να χρησιμοποιήσετε τις φωτογραφίες όπως επιθυμείτε, αρκεί να αναφέρετε την πηγή.