GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 46 από 94 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 300)
Έδρα: 9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ, AGROVIM, ALARMS.GR, ELITE CITY RESORT, GENESIS, GENESIS ΚΑΡΒΟΥΝΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ", VODAFONE ΘΡΥΛΟΣ , Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ, Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ , Α.Ο. ΦΑΡΑΙ, ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ , ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΕΣ, ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ, ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 , ΑΛΟΥΜΙΝΙΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ", ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ, ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ , ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ 1, ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΙΠΠΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ, ΚΑΡΒΟΥΝΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ", ΚΑΦΕ ΑΝΑΤΟΛΗ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, Καφέ Άθως, Καφέ Πλάστιγγα, ΛΟΓΙΣΤΕΣ, ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ/ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ, ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ, ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ , ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ, Οδός Αμφείας, ΠΙΓΚΟΥΪΝΟΙ, ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ , ΤΕΝΤΕΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ ΜΟΤΟΡ, ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, Υαλοτεχνική
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο30/09/1716:303-1
2.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο30/09/1719:300-1
3.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή01/10/1712:000-1
4.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΚυριακή01/10/1716:300-0
5.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚυριακή01/10/1719:301-0
6.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ Δευτέρα02/10/1718:301-3
7.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ Σάββατο07/10/1716:301-4
8.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ Σάββατο07/10/1719:303-2
9.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ Κυριακή08/10/1716:304-2
10.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.Κυριακή08/10/1719:301-1
11.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣάββατο14/10/1715:301-1
12.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο14/10/1718:303-0
13.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή15/10/1715:300-0
14.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ Κυριακή15/10/1718:304-2
15.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο21/10/1710:00
16.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ Σάββατο21/10/1712:30
17.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚυριακή22/10/1715:30
18.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΚυριακή22/10/1718:30
19.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο28/10/1715:30
20.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΣάββατο28/10/1718:30
21.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ Κυριακή29/10/1715:00
22.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή29/10/1718:00
23.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣάββατο04/11/1710:00
24.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΑ.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο04/11/1710:00
25.ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ Σάββατο04/11/1712:00
26.Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑ.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΣάββατο04/11/1718:00
27.Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.Κυριακή05/11/1711:00
28.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΚυριακή05/11/1715:00
29.Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚυριακή05/11/1718:00
30.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ Δευτέρα06/11/1717:30