Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 48 από 97 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 300)
Έδρα: 9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ, AGROVIM, ALARMS.GR, ELITE CITY RESORT, GENESIS, GENESIS ΚΑΡΒΟΥΝΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ", VODAFONE ΘΡΥΛΟΣ , Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ, Α.Ο. ΦΑΡΑΙ, ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ , ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΕΣ, ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ, ΑΛΟΥΜΙΝΙΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ", ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ, ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ 1, ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ , ΙΠΠΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ, ΚΑΡΒΟΥΝΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ", ΚΑΦΕ ΑΝΑΤΟΛΗ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ, Καφέ Άθως, Καφέ Πλάστιγγα, ΛΟΓΙΣΤΕΣ, ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ/ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ, ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ, ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ , ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ, Οδός Αμφείας, ΠΙΓΚΟΥΪΝΟΙ, ΤΕΝΤΕΣ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ ΜΟΤΟΡ, ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, Υαλοτεχνική
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη27/02/1918:301-1
2.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο02/03/1912:00
3.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο02/03/1918:303-0
4.Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή03/03/1918:301-1
5.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΣάββατο16/03/1910:00
6.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο16/03/1912:00
7.Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΣάββατο16/03/1918:301-1
8.ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 2ος ΟΜΙΛΟΣΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚυριακή17/03/1910:00
9.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ Κυριακή17/03/1915:303-4
10.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΚυριακή17/03/1918:301-3
11.Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο23/03/1919:00
12.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ Κυριακή24/03/1916:00
13.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΟΜΙΛΟΣΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο30/03/1916:00
14.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΣάββατο30/03/1919:00
15.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ Κυριακή31/03/1916:00
16.Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ ΟΜΙΛΟΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο06/04/1917:00