Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Πρωτάθλημα Μαζικού Αθλητισμού Δήμου Καλαμάτας
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
AGROVIM - ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΕΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 30/03/15 | 19:00 | ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ. | 1-1 |
GENESIS ΚΑΡΒΟΥΝΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ" - ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 30/03/15 | 21:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 4-0 |
ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 01/04/15 | 17:00 | ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ. | 1-0 |
ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ ΜΟΤΟΡ - 9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 01/04/15 | 19:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 2-3 |
ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 01/04/15 | 21:00 | ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η. | 1-4 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 06/04/15 | 19:00 | ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. | 2-3 |
ALARMS.GR - AGROVIM | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 06/04/15 | 21:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 2-4 |
ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ ΜΟΤΟΡ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 15/04/15 | 17:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΧΕΛΗ Φ. | 1-4 |
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - 9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 15/04/15 | 19:00 | ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 3-1 |
ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΕΣ - GENESIS ΚΑΡΒΟΥΝΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ" | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Πέμπτη | 16/04/15 | 21:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΖΕΡΒΑ Μ. | 1-4 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ - ALARMS.GR | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 20/04/15 | 19:00 | ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. | 3-2 |
ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ ΜΟΤΟΡ - ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΕΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 20/04/15 | 21:00 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 3-2 |
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 22/04/15 | 17:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 7-2 |
AGROVIM - GENESIS ΚΑΡΒΟΥΝΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ" | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 22/04/15 | 19:00 | ΣΑΚΚΑΣ Β., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 1-5 |
9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 22/04/15 | 21:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΕΡΒΑ Μ. | 5-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
GENESIS ΚΑΡΒΟΥΝΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ" - ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ ΜΟΤΟΡ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 27/04/15 | 19:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑ Μ. | 6-1 |
ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΕΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 27/04/15 | 21:00 | ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΧΕΛΗ Φ. | 1-0 |
ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 29/04/15 | 19:00 | ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 2-2 |
ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ - AGROVIM | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 29/04/15 | 21:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΛΙΓΓΡΗ Χ. | 0-3 |
ALARMS.GR - ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Πέμπτη | 30/04/15 | 21:15 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 4-1 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - GENESIS ΚΑΡΒΟΥΝΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ" | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 04/05/15 | 19:00 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ. | 1-2 |
ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ - ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 04/05/15 | 21:00 | ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΖΕΡΒΑ Μ. | 5-0 |
AGROVIM - ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ ΜΟΤΟΡ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 06/05/15 | 17:00 | ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΧΕΛΗ Φ. | 4-0 |
9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ - ALARMS.GR | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 06/05/15 | 19:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 0-5 |
ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΕΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 06/05/15 | 21:00 | ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ. | 1-0 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ALARMS.GR - ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 11/05/15 | 19:00 | ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΧΕΛΗ Φ. | 3-0 α.α. |
ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ - AGROVIM | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 13/05/15 | 19:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 1-2 |
ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ ΜΟΤΟΡ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 13/05/15 | 21:00 | ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΖΕΡΒΑ Μ., ΛΙΓΓΡΗ Χ. | 0-3 |
ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ - 9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Πέμπτη | 14/05/15 | 20:30 | ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 2-0 |
GENESIS ΚΑΡΒΟΥΝΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ" - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Παρασκευή | 15/05/15 | 21:30 | ΣΑΚΚΑΣ Β., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ. | 5-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ ΜΟΤΟΡ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 18/05/15 | 21:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΧΕΛΗ Φ. | 3-2 |
AGROVIM - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τρίτη | 19/05/15 | 21:00 | ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΕΡΒΑ Μ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 2-4 |
9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ - ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 20/05/15 | 17:30 | ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΙΓΓΡΗ Χ. | 4-3 |
ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 20/05/15 | 19:30 | ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. | 1-5 |
ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΕΣ - ALARMS.GR | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 20/05/15 | 21:30 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 0-3 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 25/05/15 | 19:00 | ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 3-0 |
ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ - ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 25/05/15 | 21:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 7-0 |
ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ - ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΕΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 27/05/15 | 19:30 | ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 2-0 |
9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ - AGROVIM | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 27/05/15 | 21:30 | ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΖΕΡΒΑ Μ., ΛΙΓΓΡΗ Χ. | 0-2 |
GENESIS ΚΑΡΒΟΥΝΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ" - ALARMS.GR | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Πέμπτη | 28/05/15 | 21:30 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 1-1 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΕΣ - ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τρίτη | 02/06/15 | 21:15 | ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 2-1 |
ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - 9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 03/06/15 | 17:30 | ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ. | 0-3 α.α. |
ALARMS.GR - ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ ΜΟΤΟΡ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 03/06/15 | 19:30 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | 4-2 |
GENESIS ΚΑΡΒΟΥΝΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ" - ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 03/06/15 | 21:30 | ΣΑΚΚΑΣ Β., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 3-0 α.α. |
AGROVIM - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Πέμπτη | 04/06/15 | 21:30 | ΣΑΚΚΑΣ Β., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 2-0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - AGROVIM | 0-3 α.α. | |||||
ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ ΜΟΤΟΡ - ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 08/06/15 | 19:00 | ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ. | 0-3 |
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ALARMS.GR | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Δευτέρα | 08/06/15 | 21:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ. | 6-1 |
9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ - ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΕΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 10/06/15 | 19:00 | ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. | 1-0 |
ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ - GENESIS ΚΑΡΒΟΥΝΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ" | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 10/06/15 | 21:00 | ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 1-2 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΕΣ - ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | 3-0 α.α. | |||||
ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ ΜΟΤΟΡ - ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 17/06/15 | 18:00 | ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 5-2 |
GENESIS ΚΑΡΒΟΥΝΑ "ΜΠΟΥΝΑΣ" - 9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Τετάρτη | 17/06/15 | 20:00 | ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 2-1 |
ALARMS.GR - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Πέμπτη | 18/06/15 | 21:30 | ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 6-5 |
ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Παρασκευή | 19/06/15 | 21:30 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΥΚΑΣ Α. | 1-3 |