GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΩΝ Γ΄ΕΘΝΙΚΗΣ, 05/2/2016 05:24
 Σύμφωνα με απόφαση της Ε.Π.Ο οι αγώνες του Πρωταθλήματος Γ΄ Εθνικής Κατηγορίας αναβάλλονται και θα διεξαχθούν στις 14/02/2016... περισσότερα...
ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ , 04/2/2016 01:31
   Η ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ καλεί σε  Τακτική Γενική Συνέλευση τα Σωματεία της, στις 24.02.2016 ημέρα Τετάρτη και ώρα 18:00 στο  Αθλητικό Κέντρο της Ένωσης στον Κορδία.          Αν δεν υπάρξει απαρτία η Γ.Σ. θα επαναληφθεί την ίδια  ημέρα , ώρα 19.00.  ΘΕΜΑΤΑ ΗΜΕΡΗΣΙΑΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ Διορισμός τριών (3) γραμματέων για την τήρηση των πρακτικών  Επικύρωση πληρεξ... περισσότερα...
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ 28/01/2016, 28/1/2016 06:48
                                                ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ                      28/01/2016  ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ  Αγώνες 23-24/01/2016  A΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ     ΟΜΑΔΑ     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ     ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ     ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ         ΠΑΓΩΝΗΣ Κ     ΑΟ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο06/02/1615:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-3
2.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο06/02/1615:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3
3.Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο06/02/1615:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ.1-1
4.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή07/02/1615:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-1
5.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή07/02/1615:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-0
6.ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή07/02/1615:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-0
7.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή07/02/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-2
8.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή07/02/1615:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-2
Α1 Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο06/02/1615:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-2
10.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο06/02/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.4-2
11.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο06/02/1618:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
12.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή07/02/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΥΚΑΣ Α.1-2
13.Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή07/02/1615:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.5-1
14.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή07/02/1615:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
15.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/02/1618:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.0-2
Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο06/02/1615:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ξ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-3
17.ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο06/02/1615:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.0-1
18.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο06/02/1615:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-0
19.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή07/02/1612:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
20.ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή07/02/1615:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
21.ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/02/1615:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑ Μ.
Β΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΣΤΕΝΩΣΙΑΣΣάββατο06/02/1615:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΥΚΑΣ Α.3-0
23.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο06/02/1615:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
24.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/02/1612:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ξ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-0
25.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή07/02/1612:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
26.Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή07/02/1615:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.4-1
27.ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα08/02/1615:30ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Γ΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.Π.Α.Ο.Κ. - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο06/02/1615:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.1-1
29.Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/02/1610:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΛΙΓΓΡΗ Χ.3-0
30.Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή07/02/1612:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΜΠΟΤΗ Σ., ΧΕΛΗ Φ.3-0
Γ΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο06/02/1615:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.1-2
32.Α.Ο. ΧΑΤΖΗ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΧΑΤΖΗΣάββατο06/02/1615:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΜΠΟΤΗ Σ.0-7
33.ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή07/02/1610:00ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΖΕΡΒΑ Μ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-0
34.ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα08/02/1618:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.5-0
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο06/02/1611:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗ Α., ΤΣΑΚΑΛΗ Κ.1-1
36.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο06/02/1611:00ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-2
37.Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο06/02/1611:003-0 α.α.
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο06/02/1610:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
39.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο06/02/1611:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.6-0
40.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο06/02/1612:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.1-2
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή07/02/1611:30ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Α.2-3
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
42.ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή07/02/1613:00
43.ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΨΑΧΝΩΝΚυριακή07/02/1615:00
44.ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ Ν. ΜΑΝΩΛΑΔΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή07/02/1615:00
45.ΧΑΛΚΙΔΑ - ΚΑΝΑΡΗΣ ΧΙΟΥΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή07/02/1615:00
46.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή07/02/1615:00
47.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή07/02/1615:00
48.ΛΕΒΑΝΤΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥΚυριακή07/02/1615:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο13/02/1615:30
2.Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο13/02/1615:30
3.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο13/02/1615:30
4.Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο13/02/1619:00
5.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή14/02/1615:30
6.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή14/02/1615:30
7.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή14/02/1615:30
8.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή14/02/1615:30
Α1 Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο13/02/1615:30
10.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο13/02/1615:30
11.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΡΙΟΣΣάββατο13/02/1615:30
12.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή14/02/1615:30
13.Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή14/02/1615:30
14.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΧΩΡΑΣΚυριακή14/02/1615:30
15.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/02/1619:00
Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο13/02/1615:30
17.ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο13/02/1615:30
18.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΠΛΑΤΥΣάββατο13/02/1615:30
19.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή14/02/1612:00
20.ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή14/02/1615:30
21.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα15/02/1615:30
Β΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο13/02/1615:30
23.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο13/02/1615:30
24.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο13/02/1615:30
25.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή14/02/1615:30
26.Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/02/1615:30
27.ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή14/02/1615:30
Γ΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/02/1610:00
29.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή14/02/1612:30
30.Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/02/1612:30
Γ΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο13/02/1615:30
32.ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή14/02/1610:00
33.Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή14/02/1615:30
34.ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/02/1615:30
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο13/02/1611:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.