Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ 16/01/2020, 16/1/2020 14:32
16/01/2020              ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ  Αγώνες 11-12/01/2020      A΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ     ΟΜΑΔΑ     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ     ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ     ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ         ΚΡΕΜΥΔΑΣ Β     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ     1     10€     2η ΚΙΤΡΙΝΗ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ     ΑΟ ΣΠΕΡΧΟΓΕ... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΣΜΕΣΣΗΝΙΑΣ, 14/1/2020 20:25
 Η ΕΠΣΜεσσηνίας και η ΕΔ/ΕΠΣΜ συγχαίρουν το εξέχον μέλος της δύναμής τους Διεθνή Βοηθό Ηλία Αλεξέα, επ'ευκαιρία της απονομής σε αυτόν του σήματος FIFA για 9η συνεχόμενη χρονιά. Του ευχόμαστε ό,τι καλύτερο στη συνέχιση της άκρως επιτυχημένης του πορείας.    Ο Πρόεδρος ΕΠΣΜ                                                   Ο Πρόεδρ... περισσότερα...
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ 09/01/2020 ΚΥΠΕΛΛΟ, 09/1/2020 18:42
09/01/2020              ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ  Αγώνες Κυπέλλου   05/01/2020              ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ     ΟΜΑΔΑ     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ     ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ     ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ         ΜΠΟΥΝΑΣ Σ     ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ     1     10€     2η ΚΙΤΡΙΝΗ         ΔΡΟΓΓΙΤΗΣ Γ     ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ  ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο18/01/2015:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-0
2.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο18/01/2015:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-2
3.Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο18/01/2015:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-0
4.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή19/01/2015:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-2
5.Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή19/01/2015:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-2
6.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή19/01/2015:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ.3-0
7.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή19/01/2015:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-0
8.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή19/01/2015:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο18/01/2015:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.1-1
10.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΧΩΡΑΣΣάββατο18/01/2015:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.0-1
11.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο18/01/2015:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.2-1
12.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή19/01/2015:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.1-1
13.ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή19/01/2015:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-1
14.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή19/01/2015:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.0-1
15.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/01/2018:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ., ΛΙΑΝΟΣ Π.1-2
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο18/01/2015:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-0
17.ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/01/2018:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.1-1
18.ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή19/01/2011:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.2-1
19.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/01/2012:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.3-0
20.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/01/2015:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.5-1
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/01/2015:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.3-5
22.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο18/01/2015:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-1
23.Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή19/01/2011:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.1-3
24.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΚυριακή19/01/2015:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.4-3
25.ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή19/01/2015:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο18/01/2000:003-0 α.α.
27.Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο18/01/2015:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.4-1
28.ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΠΥΛΟΥΣάββατο18/01/2015:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
29.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή19/01/2012:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-4
30.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή19/01/2012:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-4
Ε΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Τετάρτη15/01/2015:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΑΚΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.6-0
32.Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη15/01/2015:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.3-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη15/01/2015:00, ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.0-2
12η αγωνιστική
34.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο18/01/2010:00Αναβλήθηκε
35.Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Σάββατο18/01/2012:00
36.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο18/01/2012:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο25/01/2015:00
2.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο25/01/2015:00
3.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο25/01/2015:00
4.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο25/01/2015:00
5.ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή26/01/2015:00
6.Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή26/01/2015:00
7.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή26/01/2015:00
8.Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή26/01/2015:00
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο25/01/2015:00
10.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο25/01/2015:00
11.ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο25/01/2015:00
12.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή26/01/2015:00
13.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΡΙΟΣΚυριακή26/01/2015:00
14.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή26/01/2015:00
15.ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή26/01/2018:00
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο25/01/2015:00
17.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο25/01/2018:00
18.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή26/01/2011:00
19.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή26/01/2015:00
20.ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή26/01/2015:00
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο25/01/2015:00
22.Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή26/01/2011:00
23.ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή26/01/2011:00
24.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή26/01/2015:00
25.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα27/01/2015:00
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο25/01/2015:00
27.Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο25/01/2015:00
28.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή26/01/2011:00
29.Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή26/01/2015:00
30.Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή26/01/2015:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο25/01/2010:00
32.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο25/01/2012:00
33.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο25/01/2012:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.