GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
StartPc_stoupas
zwitter
Vitrine
Genesis
CAFE POST
ΟΥΖΕΡΙ ΑΡΑΓΜΑ
ΑΦΟΙ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΙ
ΑΡΤΟΠΟΙΪΑ ΜΠΟΥΛΟΥΛΗΣ
fine_gems
ΤΑΒΕΡΝΑ
Σερεμέτης
ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ ΜΠΟΥΝΑΣ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


O ΠΡΟΕΔΡΟΣ, ΤΟ Δ.Σ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΗΣ ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΣΑΣ ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΣΜ 17/04/2014, 17/4/2014 12:01
                                                    ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ                 17/04/2014  ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ   (αγώνες 12-13/04/2014)        Α΄  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ      ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ    ΟΜΑΔΑ    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ    ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ        ΠΑΛΙΑΣ Α    ΑΟ Δ... περισσότερα...
ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ Β ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, 17/4/2014 10:10
  Την Τρίτη 15 Απριλίου 2014 έγινε από την Επιτροπή Πρωταθλήματος ο ορισμός των αγώνων μπαράζ της Β΄ Κατηγορίας.    Ο ένας αγώνας είναι μεταξύ των δευτεραθλητών για άνοδο στην Α Κατηγορία  και ο δεύτερος μεταξύ των ομάδων που κατέλαβαν την 7η θέση ,  για άνοδο στην Α1 Κατηγορία         Ομάδες    Γήπεδο    Ημέρα    Ημ/νία    Ώρα  ... περισσότερα...
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής ΕΟ Παίδων και Νέων, 17/4/2014 08:08
  Η Νότια Ζώνη  στην οποία μςτάχει και η ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ κατέκτησε τον τίτλο του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Παίδων, νικώντας με 1-0 στον τελικό της διοργάνωσης την Βόρεια Ζώνη.        Στους Νέους η ΝΟΤΙΑ ΖΩΝΗ κατέκτησε την 4η θέση αφού στον μικρό τελικό ητήθηκε από την Κεντρική Ζώνη          ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

10o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΤετάρτη23/04/1417:30ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΥΚΑΣ Α.1-2
2.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη23/04/1417:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΤΗ Σ.6-0
3.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΤετάρτη23/04/1417:300-3 α.α.
4.ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥΤετάρτη23/04/1417:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.6-4
5.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΜΕΛΙΓΑΛΑΤετάρτη23/04/1417:30ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.6-0
6.Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Τετάρτη23/04/1417:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.3-7
7.Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΤετάρτη23/04/1417:30Αναβλήθηκε
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΑΣΧΑ 2014
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑ.Κ. ΕΠΣΜ (1)Τετάρτη23/04/1416:00
9.ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑ.Κ. ΕΠΣΜ (2)Τετάρτη23/04/1416:00
10.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (3)Τετάρτη23/04/1416:00
11.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΑ.Κ. ΕΠΣΜ (1)Τετάρτη23/04/1417:00
12.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (2)Τετάρτη23/04/1417:00
13.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ Α.Κ. ΕΠΣΜ (3)Τετάρτη23/04/1417:00
14.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΑ.Κ. ΕΠΣΜ (1)Τετάρτη23/04/1418:00
15.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ(1)Α.Κ. ΕΠΣΜ (2)Τετάρτη23/04/1418:00
16.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ Α.Κ. ΕΠΣΜ (3)Τετάρτη23/04/1418:00
17.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ Α.Κ. ΕΠΣΜ (3)Τετάρτη23/04/1419:00
18.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ(1) - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ Α.Κ. ΕΠΣΜ (1)Πέμπτη24/04/1416:00
19.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (2)Πέμπτη24/04/1416:00
20.Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (3)Πέμπτη24/04/1416:00
21.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (1)Πέμπτη24/04/1417:00
22.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (2)Πέμπτη24/04/1417:00
23.Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑ.Κ. ΕΠΣΜ (3)Πέμπτη24/04/1417:00
24.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΑ.Κ. ΕΠΣΜ (1)Πέμπτη24/04/1418:00
25.ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑ.Κ. ΕΠΣΜ (2)Πέμπτη24/04/1418:00
26.Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (3)Πέμπτη24/04/1418:00
27.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (3)Πέμπτη24/04/1419:00
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 1οςΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΠέμπτη24/04/1411:00ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.6-1
Πρωτάθλημα Μαζικού Αθλητισμού Δήμου Καλαμάτας Α΄ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΤΣΑΧΠΙΝΗΣ ΜΟΤΟΡ - ΚΑΦΕ ΑΝΑΤΟΛΗΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΠέμπτη24/04/1421:45ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία "StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ"
(29η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο26/04/1417:00
2.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο26/04/1417:00
3.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο26/04/1417:00
4.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο26/04/1417:00
5.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο26/04/1417:00
6.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο26/04/1417:00
7.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΩΡΙΟΥΣάββατο26/04/1417:00
8.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/04/1417:00
ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ Β ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ"StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ"
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή27/04/1417:00
10.ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή27/04/1417:00
10o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Δευτέρα28/04/1417:30
12.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΔευτέρα28/04/1417:303-0 α.α.
13.ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΠΥΛΟΥΔευτέρα28/04/1417:30
14.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα28/04/1417:30
15.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΔευτέρα28/04/1417:30
16.Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΔευτέρα28/04/1417:30
17.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΔευτέρα28/04/1419:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΑΣΧΑ 2014
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑ.Κ. ΕΠΣΜ (1)Παρασκευή25/04/1416:00
19.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ Α.Κ. ΕΠΣΜ (2)Παρασκευή25/04/1416:00
20.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ Α.Κ. ΕΠΣΜ (3)Παρασκευή25/04/1416:00
21.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (1)Παρασκευή25/04/1417:00
22.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (2)Παρασκευή25/04/1417:00
23.ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΑ.Κ. ΕΠΣΜ (3)Παρασκευή25/04/1417:00
24.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑ.Κ. ΕΠΣΜ (1)Παρασκευή25/04/1418:00
25.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (2)Παρασκευή25/04/1418:00
26.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (3)Παρασκευή25/04/1418:00
27.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ(1) - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ Α.Κ. ΕΠΣΜ (3)Παρασκευή25/04/1419:00
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 1οςΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο26/04/1410:00
29.Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο26/04/1410:30
30.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο26/04/1412:00
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 2οςΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο26/04/1410:00Αναβλήθηκε
32.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/04/1410:00
33.Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/04/1412:00
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 3οςΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο26/04/1412:00
35.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο26/04/1412:00
36.ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο26/04/1412:00
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 4οςΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο26/04/1411:30
38.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο26/04/1411:30
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 5οςΟΜΙΛΟΣ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο26/04/1410:00
40.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο26/04/1411:30
Πρωτάθλημα Μαζικού Αθλητισμού Δήμου Καλαμάτας Α΄ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41.VODAFONE LUA LUA - ΑΕΡΟΠΕΙΡΑΤΕΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα28/04/1417:00
42.ΚΑΦΕ ΑΝΑΤΟΛΗ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα28/04/1419:00
43.ΕΡΓΟΛΑΒΟΙ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα28/04/1421:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.