zwitter
GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
StartPc_stoupas
Vitrine
CAFE POST
ΟΥΖΕΡΙ ΑΡΑΓΜΑ
Genesis
ΑΦΟΙ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΙ
fine_gems
ΤΑΒΕΡΝΑ
Σερεμέτης
ΑΡΤΟΠΟΙΪΑ ΜΠΟΥΛΟΥΛΗΣ
ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ ΜΠΟΥΝΑΣ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΣΜ 30/10/2014, 30/10/2014 19:59
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ  Αγώνες 25-26/10/2014     A΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ    ΟΜΑΔΑ    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ    ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ        ΔΟΥΝΙΑΣ Α    ΑΟ ΠΥΛΟΥ «ΟΛ/ΚΗΣ Κ. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ»    4    40€                       A1 ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ  ... περισσότερα...
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΣΜ 23/10/2014, 23/10/2014 17:26
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ  Αγώνες 18-19/10/2014     A΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ    ΟΜΑΔΑ    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ    ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ    ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ        ΑΝΔΡΕΟΥ Π    ΑΟ ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ    1    10€    2η κίτρινη        ΚΑΠΙΝΙΑΡΗΣ ΑΝ    ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ    1  ... περισσότερα...
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ & ΝΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ, 21/10/2014 11:52
  Η ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ανακοινώνει  την αποστολή της  Μικτής ομάδας ΝΕΩΝ και της Μικτής ομάδας ΠΑΙΔΩΝ της Ένωσης  που θα αγωνισθούν   με τις αντίστοιχες της ΕΠΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ την Τετάρτη 22  Οκτωβρίου    2014 στο Γήπεδο ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ  τις ώρες:     - ΠΑΙΔΕΣ : 13.00     - ΝΕΟΙ     :  15.00    Όλο το πρόγραμμα   και τα απ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2014-2015
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο01/11/1415:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΛΑΜΙΑΣ Σ.
2.Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο01/11/1415:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.
3.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο01/11/1415:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/11/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΕΛΟ Α.
5.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο01/11/1415:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
6.ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο01/11/1415:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.
Β΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο01/11/1415:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.
8.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο01/11/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/11/1409:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
10.Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο01/11/1410:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
11.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/11/1413:00ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο01/11/1410:00ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.
13.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο01/11/1411:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.
14.Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/11/1411:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
ΠΑΙΔΙΚΟ 3ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο01/11/1411:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
16.ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο01/11/1412:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
ΠΑΙΔΙΚΟ 4ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΧΩΡΑΣΣάββατο01/11/1411:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.
18.Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο01/11/1411:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.
ΠΑΙΔΙΚΟ 5ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο01/11/1411:00ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
20.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο01/11/1411:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Α΄1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2014-2015
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΧΩΡΑΣΣάββατο01/11/1415:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.
22.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο01/11/1415:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
23.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/11/1418:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΜΙΑΣ Σ.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2014-2015
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή02/11/1415:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.
2.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή02/11/1415:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.
3.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή02/11/1415:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.
4.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή02/11/1415:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
5.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή02/11/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
6.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο08/11/1415:00
7.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο08/11/1415:00
8.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο08/11/1415:00
Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή02/11/1412:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΑΚΚΑΣ Β.
10.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΠΛΑΤΥΚυριακή02/11/1415:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.
11.ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή02/11/1415:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.
12.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο08/11/1415:00
13.ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο08/11/1415:00
Β΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή02/11/1415:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΕΡΒΑ Μ.
15.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/11/1415:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΕΛΟ Α., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.
16.ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή02/11/1415:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.
17.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα03/11/1415:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.
18.Π.Α.Ο.Κ. - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο08/11/1415:00
19.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο08/11/1415:00
Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΒΡΑΜΙΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο08/11/1415:00
21.Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΛΟΓΓΑΣΣάββατο08/11/1415:00
Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο08/11/1415:00
Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή02/11/1410:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΖΕΡΒΑ Μ.
24.ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/11/1411:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
25.ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/11/1418:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΟΤΗ Σ.
26.ΑΣ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/11/1415:00
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/11/1409:00
28.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο08/11/1411:00
29.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο08/11/1412:00
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο08/11/1410:00
31.Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο08/11/1411:00
32.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/11/1413:00
ΠΑΙΔΙΚΟ 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο08/11/1411:00
34.Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο08/11/1411:00
ΠΑΙΔΙΚΟ 4ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο08/11/1411:00
36.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο08/11/1411:00
ΠΑΙΔΙΚΟ 5ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο08/11/1411:00
38.ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο08/11/1411:00
Α΄1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2014-2015
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΑΡΙΟΣΚυριακή02/11/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
40.Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή02/11/1415:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.
41.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή02/11/1415:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
42.Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΤετάρτη05/11/1415:00
43.ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη05/11/1415:00
44.Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη05/11/1415:00
45.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη05/11/1415:00
46.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Τετάρτη05/11/1415:00
47.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη05/11/1418:00
48.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΧΩΡΑΣΣάββατο08/11/1415:00
49.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο08/11/1415:00
50.Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/11/1418:00
Γ Εθνική Ερασιτεχνική
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
51.ΔΟΞΑ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή02/11/1415:00
52.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣΚυριακή02/11/1415:00
53.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή02/11/1415:00
54.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΚυριακή02/11/1415:00
55.Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΚυριακή02/11/1415:00
56.ΛΟΥΤΡΑΚΙ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΚυριακή02/11/1415:00
57.ΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΚυριακή02/11/1415:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.