Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Γ Εθνική
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ | | | | | | 0-1 |
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΧΑΪΚΗ | | | | | | 2-2 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ | | | | | | 2-0 |
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | | | | | | 1-0 |
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | | | | | 0-0 |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | | | | | 1-0 |
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | | | | | 0-2 |
Ρεπό: ΘΗΒΑ
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΘΗΒΑ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | | | | | | 1-1 |
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | | | | | | 1-1 |
ΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | | | | | | 1-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ | | | | | | 0-0 |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ | | | | | | 0-0 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | | | | | 1-0 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ | | | | | | 0-2 |
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | | | | | | 3-1 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΘΗΒΑ | | | | | | 4-0 |
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ | | | | | | 2-0 |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΧΑΪΚΗ | | | | | | 1-0 |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ | | | | | | 3-1 |
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | | | | | | 0-0 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | | | | | 1-0 |
Ρεπό: ΧΑΛΚΙΔΑ
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | | | | | | 0-0 |
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | | | | | | 1-3 |
ΘΗΒΑ - ΧΑΛΚΙΔΑ | | | | | | 1-0 |
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ | | | | | | 0-2 |
ΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ | | | | | | 1-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | | | | | 0-1 |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | | | | | 2-2 |
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | | | | | | 0-0 |
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ | | | | | | 1-1 |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | | | | | | 3-0 |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΘΗΒΑ | | | | | | 1-1 |
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ | | | | | | 0-1 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΧΑΪΚΗ | | | | | | 2-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | | | | | | 0-2 |
Ρεπό: ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΧΑΛΚΙΔΑ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | | Κυριακή | 23/10/16 | 15:00 | | 2-2 |
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ | | Κυριακή | 23/10/16 | 15:00 | | 0-1 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | Κυριακή | 23/10/16 | 15:00 | | 3-1 |
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ | | Κυριακή | 23/10/16 | 15:00 | | 3-1 |
ΘΗΒΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 23/10/16 | 15:00 | | 2-2 |
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | Κυριακή | 23/10/16 | 15:00 | | 0-2 |
ΑΧΑΪΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ | | Κυριακή | 23/10/16 | 15:00 | | 1-0 |
Ρεπό: ΑΙΟΛΙΚΟΣ
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ | ΠΥΛΟΥ | Κυριακή | 30/10/16 | 15:00 | | 0-1 |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ | | Κυριακή | 30/10/16 | 15:00 | | 1-0 |
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 30/10/16 | 15:00 | | 1-0 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ | | Κυριακή | 30/10/16 | 15:00 | | 1-0 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | | Κυριακή | 30/10/16 | 15:00 | | 0-0 |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΘΗΒΑ | | Κυριακή | 30/10/16 | 15:00 | | 1-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ | | Κυριακή | 30/10/16 | 15:00 | | 1-0 |
Ρεπό: ΑΧΑΪΚΗ
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | | Κυριακή | 06/11/16 | 15:00 | | 2-1 |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ | | Κυριακή | 06/11/16 | 15:00 | | 2-1 |
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 06/11/16 | 15:00 | | 2-0 |
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | Κυριακή | 06/11/16 | 15:00 | | 1-0 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | | Κυριακή | 06/11/16 | 15:00 | | 1-2 |
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ | | Κυριακή | 06/11/16 | 15:00 | | 2-0 |
ΘΗΒΑ - ΑΧΑΪΚΗ | | Κυριακή | 06/11/16 | 15:00 | | 2-0 |
Ρεπό: ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ | ΠΥΛΟΥ | Τετάρτη | 23/11/16 | 15:00 | | 3-0 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | Τετάρτη | 23/11/16 | 15:00 | | 0-1 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ | | Τετάρτη | 23/11/16 | 15:00 | | 1-0 |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ | | Τετάρτη | 23/11/16 | 15:00 | | 1-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | | Τετάρτη | 23/11/16 | 15:00 | | 2-1 |
ΑΧΑΪΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ | | Τετάρτη | 23/11/16 | 15:00 | | 0-0 |
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΘΗΒΑ | | Τετάρτη | 23/11/16 | 15:00 | | 1-1 |
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | | Κυριακή | 27/11/16 | 13:00 | | 0-0 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | | Κυριακή | 27/11/16 | 15:00 | | 0-1 |
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | Κυριακή | 27/11/16 | 15:00 | | 0-1 |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ | | Κυριακή | 27/11/16 | 15:00 | | 6-0 |
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΑΧΑΪΚΗ | | Κυριακή | 27/11/16 | 15:00 | | 2-1 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ | | Κυριακή | 27/11/16 | 15:00 | | 1-0 |
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΘΗΒΑ | | Κυριακή | 27/11/16 | 15:00 | | 2-1 |
Ρεπό: ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΠΥΛΟΥ | Κυριακή | 04/12/16 | 15:00 | | 0-0 |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 04/12/16 | 15:00 | | 1-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ | | Κυριακή | 04/12/16 | 15:00 | | 2-1 |
ΑΧΑΪΚΗ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | Κυριακή | 04/12/16 | 15:00 | | 0-0 |
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΧΑΛΚΙΔΑ | | Κυριακή | 04/12/16 | 15:00 | | 0-1 |
ΘΗΒΑ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 04/12/16 | 15:00 | | 0-0 |
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ | | Κυριακή | 04/12/16 | 15:00 | | 0-0 |
Ρεπό: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | | 2-1 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ | | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | | 1-1 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΧΑΪΚΗ | | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | | 0-1 |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ | | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | | 2-0 |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΘΗΒΑ | | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | | 1-0 |
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | | 2-2 |
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ | | Κυριακή | 11/12/16 | 15:00 | | 0-0 |
Ρεπό: ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ | ΠΥΛΟΥ | Κυριακή | 18/12/16 | 15:00 | | 0-0 |
ΑΧΑΪΚΗ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | | Κυριακή | 18/12/16 | 15:00 | | 3-0 |
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 18/12/16 | 15:00 | | 1-0 |
ΘΗΒΑ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ | | Κυριακή | 18/12/16 | 15:00 | | 4-0 |
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | Κυριακή | 18/12/16 | 15:00 | | 1-2 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ | | Κυριακή | 18/12/16 | 15:00 | | 0-0 |
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ | | Κυριακή | 18/12/16 | 15:00 | | 2-1 |
Ρεπό: ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ | | Κυριακή | 08/01/17 | 15:00 | | 5-1 |
ΑΧΑΪΚΗ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | | Κυριακή | 22/01/17 | 15:00 | | 1-0 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΘΗΒΑ | | Κυριακή | 22/01/17 | 15:00 | | 1-1 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | | Κυριακή | 22/01/17 | 15:00 | | 1-0 |
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ | | Κυριακή | 22/01/17 | 15:00 | | 1-1 |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 22/01/17 | 15:00 | | 5-0 |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΧΑΛΚΙΔΑ | | Κυριακή | 22/01/17 | 15:00 | | 3-3 |
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | | Κυριακή | 15/01/17 | 13:00 | | 0-0 |
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΑΧΑΪΚΗ | | Κυριακή | 15/01/17 | 15:00 | | 0-4 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | Κυριακή | 15/01/17 | 15:00 | | 1-0 |
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 15/01/17 | 15:00 | | 7-0 |
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ | | Κυριακή | 15/01/17 | 15:00 | | 1-0 |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | Κυριακή | 15/01/17 | 15:00 | | 2-0 |
ΘΗΒΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ | | Τετάρτη | 25/01/17 | 15:00 | | 2-0 |
Ρεπό: ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | | Σάββατο | 25/02/17 | 15:00 | | 0-1 |
ΑΧΑΪΚΗ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | | Σάββατο | 25/02/17 | 15:00 | | 3-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ | | Σάββατο | 25/02/17 | 15:00 | | 1-0 |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | | Σάββατο | 25/02/17 | 15:00 | | 1-2 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ | | Σάββατο | 25/02/17 | 15:00 | | 0-1 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ | | Σάββατο | 25/02/17 | 15:00 | | 2-0 |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ | | Σάββατο | 25/02/17 | 15:00 | | 4-2 |
Ρεπό: ΘΗΒΑ
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΘΗΒΑ | ΠΥΛΟΥ | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | | 2-1 |
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ | | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | | 0-1 |
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΧΑΪΚΗ | | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | | 3-0 |
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ | | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | | 2-0 |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | | 1-0 |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | | 1-1 |
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 29/01/17 | 15:00 | | 1-0 |
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | | Κυριακή | 05/02/17 | 15:00 | | 2-1 |
ΘΗΒΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ | | Κυριακή | 05/02/17 | 15:00 | | 1-0 |
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 05/02/17 | 15:00 | | 0-0 |
ΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ | | Κυριακή | 05/02/17 | 15:00 | | 1-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | Κυριακή | 05/02/17 | 15:00 | | 0-0 |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ | | Κυριακή | 05/02/17 | 15:00 | | 0-1 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | Κυριακή | 05/02/17 | 15:00 | | 2-1 |
Ρεπό: ΧΑΛΚΙΔΑ
19η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | | Κυριακή | 12/02/17 | 13:30 | | 1-1 |
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ | ΠΥΛΟΥ | Κυριακή | 12/02/17 | 15:00 | | 1-2 |
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | | Κυριακή | 12/02/17 | 15:00 | | 2-0 |
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΘΗΒΑ | | Κυριακή | 12/02/17 | 15:00 | | 1-1 |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ | | Κυριακή | 12/02/17 | 15:00 | | 5-0 |
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΑΧΑΪΚΗ | | Κυριακή | 12/02/17 | 15:00 | | 2-1 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ | | Κυριακή | 12/02/17 | 15:00 | | 0-3 |
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
20η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | | 1-0 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ | | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | | 0-1 |
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ | | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | | 0-2 |
ΘΗΒΑ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | | 1-1 |
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ | | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | | 1-2 |
ΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | | 1-0 |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ | | Κυριακή | 19/02/17 | 15:00 | | 1-1 |
Ρεπό: ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
21η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΧΑΛΚΙΔΑ | ΠΥΛΟΥ | Κυριακή | 05/03/17 | 15:00 | | 0-1 |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 05/03/17 | 15:00 | | 0-0 |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ | | Κυριακή | 05/03/17 | 15:00 | | 1-0 |
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | | Κυριακή | 05/03/17 | 15:00 | | 1-0 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΘΗΒΑ | | Κυριακή | 05/03/17 | 15:00 | | 2-1 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ | | Κυριακή | 05/03/17 | 15:00 | | 1-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΑΧΑΪΚΗ | | Κυριακή | 05/03/17 | 15:00 | | 1-0 |
Ρεπό: ΑΙΟΛΙΚΟΣ
22η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | | Κυριακή | 12/03/17 | 15:00 | | 3-0 |
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | Κυριακή | 12/03/17 | 15:00 | | 3-1 |
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ | | Κυριακή | 12/03/17 | 15:00 | | 2-1 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 12/03/17 | 15:00 | | 1-2 |
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | Κυριακή | 12/03/17 | 15:00 | | 2-0 |
ΘΗΒΑ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | | Κυριακή | 12/03/17 | 15:00 | | 0-3 |
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ | | Κυριακή | 12/03/17 | 15:00 | | 1-0 |
Ρεπό: ΑΧΑΪΚΗ
23η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΠΥΛΟΥ | Κυριακή | 19/03/17 | 15:00 | | 2-2 |
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ | | Κυριακή | 19/03/17 | 15:00 | | 0-2 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ | | Κυριακή | 19/03/17 | 15:00 | | 4-0 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 19/03/17 | 15:00 | | 2-0 |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ | | Κυριακή | 19/03/17 | 15:00 | | 2-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | | Κυριακή | 19/03/17 | 15:00 | | 4-0 |
ΑΧΑΪΚΗ - ΘΗΒΑ | | Κυριακή | 19/03/17 | 15:00 | | 0-1 |
Ρεπό: ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ
24η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | | Κυριακή | 02/04/17 | 16:00 | | 0-1 |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 02/04/17 | 16:00 | | 0-3 |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | Κυριακή | 02/04/17 | 16:00 | | 3-0 |
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | | Κυριακή | 02/04/17 | 16:00 | | 1-0 |
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ | | Κυριακή | 02/04/17 | 16:00 | | 1-1 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΧΑΪΚΗ | | Κυριακή | 02/04/17 | 16:00 | | 1-0 |
ΘΗΒΑ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ | | Κυριακή | 02/04/17 | 16:00 | | 0-0 |
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
25η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | ΠΥΛΟΥ | Κυριακή | 09/04/17 | 16:00 | | 0-0 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ | | Κυριακή | 09/04/17 | 16:00 | | 0-1 |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | Κυριακή | 09/04/17 | 16:00 | | 1-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ | | Κυριακή | 09/04/17 | 16:00 | | 0-3 |
ΑΧΑΪΚΗ - ΧΑΛΚΙΔΑ | | Κυριακή | 09/04/17 | 16:00 | | 0-0 |
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ | | Κυριακή | 09/04/17 | 16:00 | | 0-0 |
ΘΗΒΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | | Κυριακή | 09/04/17 | 16:00 | | 3-0 |
Ρεπό: ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ
26η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | | Κυριακή | 23/04/17 | 14:30 | | 1-0 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | | Κυριακή | 23/04/17 | 14:30 | | 1-0 |
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ | | Κυριακή | 23/04/17 | 14:30 | | 0-0 |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΧΑΪΚΗ | | Κυριακή | 23/04/17 | 14:30 | | 4-0 |
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ | | Κυριακή | 23/04/17 | 14:30 | | 2-0 |
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΘΗΒΑ | | Κυριακή | 23/04/17 | 14:30 | | 0-2 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | | Κυριακή | 23/04/17 | 14:30 | | 3-0 |
Ρεπό: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
27η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | ΠΥΛΟΥ | Σάββατο | 29/04/17 | 17:00 | | 1-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | Κυριακή | 30/04/17 | 17:00 | | 2-0 |
ΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 30/04/17 | 17:00 | | 1-0 |
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | Κυριακή | 30/04/17 | 17:00 | | 2-2 |
ΘΗΒΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ | | Κυριακή | 30/04/17 | 17:00 | | 0-1 |
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ | | Κυριακή | 30/04/17 | 17:00 | | 0-1 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 30/04/17 | 17:00 | | 3-1 |
Ρεπό: ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
28η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | | Κυριακή | 07/05/17 | 17:00 | | 0-0 |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΧΑΪΚΗ | | Κυριακή | 07/05/17 | 17:00 | | 2-2 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ | | Κυριακή | 07/05/17 | 17:00 | | 1-0 |
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΘΗΒΑ | | Κυριακή | 07/05/17 | 17:00 | | 2-0 |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | | Κυριακή | 07/05/17 | 17:00 | | 1-1 |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ | | Κυριακή | 07/05/17 | 17:00 | | 1-0 |
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 07/05/17 | 17:00 | | 2-0 |
Ρεπό: ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
29η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΧΑΪΚΗ | ΠΥΛΟΥ | Κυριακή | 14/05/17 | 17:00 | | 1-2 |
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ | | Κυριακή | 14/05/17 | 17:00 | | 2-0 |
ΘΗΒΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | Κυριακή | 14/05/17 | 17:00 | | 3-1 |
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 14/05/17 | 17:00 | | 2-1 |
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ | | Κυριακή | 14/05/17 | 17:00 | | 1-1 |
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | Κυριακή | 14/05/17 | 17:00 | | 3-1 |
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ | | Κυριακή | 14/05/17 | 17:00 | | 1-1 |
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
30η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΑΧΑΪΚΗ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ | | Κυριακή | 21/05/17 | 17:00 | | 1-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΘΗΒΑ | | Κυριακή | 21/05/17 | 17:00 | | 2-1 |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | | Κυριακή | 21/05/17 | 17:00 | | 4-0 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ | | Κυριακή | 21/05/17 | 17:00 | | 1-0 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 21/05/17 | 17:00 | | 1-5 |
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΧΑΛΚΙΔΑ | | Κυριακή | 21/05/17 | 17:00 | | 1-2 |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ | | Κυριακή | 21/05/17 | 17:00 | | 0-2 |
Ρεπό: ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ