Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. | ΜΕΘΩΝΗΣ | Σάββατο | 20/02/16 | 11:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 6-3 |
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 20/02/16 | 11:00 | ΚΑΥΚΑΣ Α. | 4-3 |
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ | ΜΕΘΩΝΗΣ | Τετάρτη | 30/03/16 | 17:30 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 4-1 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. | ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | Σάββατο | 27/02/16 | 11:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | 4-0 |
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ | Τετάρτη | 06/04/16 | 18:00 | ΚΑΥΚΑΣ Α. | 0-3 |
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | ΜΕΘΩΝΗΣ | Κυριακή | 08/05/16 | 11:00 | ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε. | 1-7 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. | ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ | Σάββατο | 05/03/16 | 11:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | 3-0 |
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | ΜΕΘΩΝΗΣ | Σάββατο | 05/03/16 | 11:00 | ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε. | 1-5 |
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΠΥΛΟΥ | Τετάρτη | 04/05/16 | 17:00 | ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε. | 3-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ | ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | Σάββατο | 12/03/16 | 11:00 | ΚΑΥΚΑΣ Α. | 2-3 |
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 12/03/16 | 11:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 4-1 |
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. | ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ | Τετάρτη | 13/04/16 | 16:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 2-2 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 19/03/16 | 11:00 | ΚΑΥΚΑΣ Α. | 3-1 |
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ | ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ | Πέμπτη | 24/03/16 | 16:30 | 3-0 α.α. | |
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | ΜΕΘΩΝΗΣ | Σάββατο | 07/05/16 | 11:00 | ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 6-1 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | Σάββατο | 26/03/16 | 11:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | 3-1 |
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ | Σάββατο | 26/03/16 | 11:00 | ΚΑΥΚΑΣ Α. | 4-3 |
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ | ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ | Τετάρτη | 04/05/16 | 17:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 3-0 α.α. |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ | ΜΕΘΩΝΗΣ | Σάββατο | 02/04/16 | 11:00 | ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 5-2 |
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 02/04/16 | 11:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 2-3 |
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 02/04/16 | 11:00 | ΚΑΥΚΑΣ Α. | 3-1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 09/04/16 | 11:00 | ΚΑΥΚΑΣ Α. | 1-6 |
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ | ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 09/04/16 | 11:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 9-0 |
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ | ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | Σάββατο | 09/04/16 | 11:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | 5-0 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ | Σάββατο | 16/04/16 | 11:00 | ΚΑΥΚΑΣ Α. | 0-4 |
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 16/04/16 | 11:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 1-7 |
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΜΕΘΩΝΗΣ | Σάββατο | 16/04/16 | 11:00 | ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 0-4 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ | ΜΕΘΩΝΗΣ | Σάββατο | 23/04/16 | 11:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 3-0 α.α. |
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ | ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | Σάββατο | 23/04/16 | 11:00 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | 3-1 |
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ | Σάββατο | 23/04/16 | 11:00 | ΚΑΥΚΑΣ Α. | 1-2 |