Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ για ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ12 & κ14, 10/12/2019 14:17
 ΜΙΚΤΗ Κ-12 - ΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ   Καλούνται για  Προπόνηση  με τη Μικτή Ομάδα Κ-12 της ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ τη Πέμπτη  12 Δεκεμβρίου  2019 ώρα:  3:00 μ.μ., ενόψει του αγώνα με την αντίστοιχη ομάδα της ΕΠΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ στο γήπεδο της ΕΠΣΜ στον Κορδία οι παρακάτω ποδοσφαιριστές,  οι οποίοι θα πρέπει να έχουν ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ  μαζί ... περισσότερα...
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ 06/12/2019, 06/12/2019 13:29
06/12/2019              ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ  Αγώνες 30/11-01/12/2019      A΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ     ΟΜΑΔΑ     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ     ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ         ΜΟREIRA ANDRESO A     ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ Π.Σ     2     20€         ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Γ     ΑΟ ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ     3     30€            A1 ΚΑΤΗΓΟ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ για ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ12 & κ14 , 02/12/2019 13:49
 ΜΙΚΤΗ Κ-12 - ΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ   Καλούνται για  Προπόνηση  με τη Μικτή Ομάδα Κ-12 της ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ τη Πέμπτη  05 Δεκεμβρίου  2019 ώρα:  3:00 μ.μ., ενόψει του αγώνα με την αντίστοιχη ομάδα της ΕΠΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ στο γήπεδο της ΕΠΣΜ στον Κορδία οι παρακάτω ποδοσφαιριστές,  οι οποίοι θα πρέπει να έχουν ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ  μαζί ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο07/12/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-0
2.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή08/12/1915:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-0
3.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή08/12/1915:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
4.Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή08/12/1915:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-2
5.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή08/12/1915:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.4-0
6.ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή08/12/1915:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.0-1
7.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή08/12/1915:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.0-1
8.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή08/12/1915:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Ν.1-1
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΙΟΣΣάββατο07/12/1915:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.0-1
10.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο07/12/1915:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.2-1
11.ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο07/12/1915:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.0-3
12.ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο07/12/1915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.2-2
13.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή08/12/1915:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
14.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή08/12/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
15.ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/12/1918:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-3
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/12/1915:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.1-2
17.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/12/1918:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.1-2
18.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή08/12/1911:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-0
19.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή08/12/1915:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
20.ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή08/12/1918:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.1-2
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο07/12/1915:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.0-3
22.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο07/12/1915:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-3
23.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή08/12/1911:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.5-0
24.ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/12/1911:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.1-7
25.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Τετάρτη11/12/1915:15ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν.
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο07/12/1900:000-3 α.α.
27.Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο07/12/1915:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
28.Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή08/12/1915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.4-1
29.Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΛΟΓΓΑΣΚυριακή08/12/1915:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.4-1
30.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή08/12/1915:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.2-1
7η αγωνιστική
31.ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη11/12/1919:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο07/12/1910:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.Αναβλήθηκε
33.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΣάββατο07/12/1910:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο14/12/1915:00
2.Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο14/12/1915:00
3.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή15/12/1915:00
4.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή15/12/1915:00
5.ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή15/12/1915:00
6.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή15/12/1915:00
7.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή15/12/1915:00
8.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή15/12/1915:00
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο14/12/1915:00
10.ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΩΡΑΣΣάββατο14/12/1915:00
11.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή15/12/1915:00
12.Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΩΡΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00
13.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00
14.ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00
15.ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/12/1918:00
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο14/12/1915:00
17.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο14/12/1915:00
18.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/12/1918:00
19.Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/12/1915:00
20.ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα16/12/1918:00
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή15/12/1911:00
22.ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Κυριακή15/12/1911:00
23.Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή15/12/1911:00
24.ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή15/12/1911:00
25.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο14/12/1900:00
27.ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΠΥΛΟΥΣάββατο14/12/1915:00
28.Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο14/12/1915:00
29.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή15/12/1911:00
30.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή15/12/1911:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ16
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο14/12/1910:00
32.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/12/1912:00
33.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΣάββατο14/12/1912:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.