zwitter
ballers cafe
orthokinisi
Κωστέας
πατικοπουλος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2007-2008 ΚΑΙ 2009-2010, 03/2/2023 09:20
 Η προπόνηση της μικτής ομάδας για τους ποδοσφαιριστές που είναι γεννημένοι 2007-2008 θα πραγματοποιη... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 01/2/2023 11:50
 Η πειθαρχική επιτροπή κατά την τελευταία συνεδρίαση έλαβε τις ακόλουθες αποφάσεις:   1) Α.Π.Σ. ... περισσότερα...
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ, 31/1/2023 13:21
 Λόγω της  Εορτής της Υπαπαντής του Χριστού, τοπική  εορτή της πόλης μας , τα γραφεία μας θα είναι κ... περισσότερα...

firstaid λεωνια labico paddle

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΤετάρτη01/02/2315:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.4-1
17η αγωνιστική
2.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο04/02/2300:003-0 α.α.
3.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο04/02/2315:000-3 α.α.
4.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο04/02/2315:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.0-4
5.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο04/02/2315:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-4
6.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο04/02/2315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-0
7.Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΣάββατο04/02/2315:00ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΗΣ Ν.3-0
8.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο04/02/2315:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-5
9.ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο04/02/2315:000-3 α.α.
10.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο04/02/2315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
A1 Kατηγορία
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΚΟΡΩΝΗΣΤετάρτη01/02/2315:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.2-1
14η αγωνιστική
12.ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ - ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο04/02/2300:003-0 α.α.
15η αγωνιστική
13.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΙΟΣΣάββατο04/02/2300:00
14.ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο04/02/2300:00
16η αγωνιστική
15.ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο04/02/2315:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ.0-3
14η αγωνιστική
16.ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή05/02/2315:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-2
15η αγωνιστική
17.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή05/02/2315:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-1
16η αγωνιστική
18.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή05/02/2315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.2-4
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο04/02/2300:00
20.ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο04/02/2315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.1-0
21.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο04/02/2315:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
22.Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή05/02/2311:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο04/02/2315:00ΛΙΑΝΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
24.Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή05/02/2315:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.1-0
25.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή05/02/2315:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ.4-1
26.Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή05/02/2315:00ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Μ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ.
1ος Όμιλος K13
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο04/02/2310:00ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ.
28.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο04/02/2312:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.Αναβλήθηκε
29.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο04/02/2312:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Αναβλήθηκε
2ος Όμιλος Κ13
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο04/02/2310:00ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
31.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο04/02/2312:00ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.4-2
32.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο04/02/2312:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΤετάρτη08/02/2300:00
2.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΡΑΧΗΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΤετάρτη08/02/2315:00
3.ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΤετάρτη08/02/2315:00
4.Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΤετάρτη08/02/2315:00
5.Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Τετάρτη08/02/2315:00
6.ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη08/02/2315:00
7.Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Τετάρτη08/02/2315:00
8.Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη08/02/2315:00
9.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη08/02/2315:00
19η αγωνιστική
10.ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή12/02/2300:00
11.Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή12/02/2315:00
12.ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Κυριακή12/02/2315:00
13.Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή12/02/2315:00
14.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή12/02/2315:00
15.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή12/02/2315:00
16.Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή12/02/2315:00
17.ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή12/02/2315:00
18.ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή12/02/2315:00
A1 Kατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο11/02/2300:00
20.Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΙΙΚΩΝ "ΙΩΑΝ ΚΑΡΤΣάββατο11/02/2300:00
17η αγωνιστική
21.Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο11/02/2315:00
22.ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο11/02/2315:00
23.ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΙΟΣΣάββατο11/02/2315:00
24.Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο11/02/2315:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Π.Α.Ο.Κ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο11/02/2315:00
26.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/02/2315:00
27.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο11/02/2315:00
28.ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή12/02/2300:00
29.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή12/02/2315:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο11/02/2315:00
31.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο11/02/2315:00
32.ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΠΥΛΟΥΣάββατο11/02/2315:00
33.ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή12/02/2311:00
κ15
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
34.ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο11/02/2310:00
35.Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο11/02/2310:00
36.ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο11/02/2312:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.