ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (1η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | |
2. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (2η αγ.) | Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΔΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 7-2 |
3. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (4η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 1-0 | |
4. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 12:00 | 8-0 |
5. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (5η αγ.) | Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΔΗΜ ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΙΙΚΩΝ "ΙΩΑΝ ΚΑΡΤ | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 4-0 |
6. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (6η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Κυριακή | 03/12/23 | 00:00 | |
7. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (3η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 18:00 | 1-3 |
8. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (7η αγ.) | ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 18:00 | 3-0 |
9. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 23/12/23 | 12:00 | 1-4 |
10. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (10η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 0-3 |
11. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 20/01/24 | 10:00 | 8-0 |
12. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (12η αγ.) | ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:00 | 2-1 |
13. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 12:00 | 2-3 |
14. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (15η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 10/02/24 | 15:00 | 1-2 |
15. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 17/02/24 | 12:00 | 3-0 α.α. |
16. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (16η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Κυριακή | 18/02/24 | 11:00 | 3-1 |
17. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (17η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Κυριακή | 25/02/24 | 11:00 | 0-1 |
18. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 02/03/24 | 10:00 | 2-0 |
19. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (20η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 09/03/24 | 16:00 | 2-2 |
20. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 16/03/24 | 12:00 | 1-4 |
21. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (18η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Κυριακή | 24/03/24 | 15:00 | 1-3 |
22. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (8η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | ||||
23. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (11η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | ||||
24. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (13η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | 3-0 α.α. | |||
25. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (14η αγ.) | ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | ||||
26. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (19η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | ||||
27. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (21η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | ||||
28. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (23η αγ.) | Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | ||||
29. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (24η αγ.) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ | ||||
30. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (25η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | ||||
31. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (26η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | ||||
32. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | |||||
33. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | |||||
34. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | |||||
35. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | |||||
36. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ |