Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (1η αγ.) | ΤΙΤΑΝΕΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Σάββατο | 28/10/23 | 15:00 | 1-5 |
2. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (2η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Σάββατο | 04/11/23 | 18:00 | 5-0 |
3. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (3η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 0-6 |
4. | K-16 (1η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 12:00 | 3-0 α.α. |
5. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (4η αγ.) | ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 11:00 | 0-4 |
6. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 12:00 | 8-0 |
7. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (5η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 11:00 | 5-0 |
8. | K-16 (2η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 02/12/23 | 12:00 | 2-1 |
9. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (6η αγ.) | ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 20:30 | 3-2 |
10. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 10:00 | 1-2 |
11. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (7η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ | Σάββατο | 09/12/23 | 15:00 | 1-0 |
12. | K-16 (3η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΜΕΛΙΓΑΛΑ | Σάββατο | 16/12/23 | 10:00 | 0-7 |
13. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (8η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | Κυριακή | 17/12/23 | 20:30 | 9-2 | |
14. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 12:00 | 4-1 |
15. | K-16 (4η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 20/01/24 | 12:00 | 3-0 α.α. |
16. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 20/01/24 | 12:00 | 5-0 |
17. | K-16 (5η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 27/01/24 | 11:00 | 0-5 |
18. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) | Σάββατο | 03/02/24 | 10:00 | 5-1 |
19. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (14η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΤΙΤΑΝΕΣ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) | Κυριακή | 04/02/24 | 11:00 | 4-3 |
20. | K-16 (6η αγ.) | Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 00:00 | 0-3 α.α. |
21. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (15η αγ.) | ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 10/02/24 | 15:00 | 0-2 |
22. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (16η αγ.) | ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΧΩΡΑΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 15:00 | |
23. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (17η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) | Κυριακή | 25/02/24 | 12:00 | 0-0 |
24. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 02/03/24 | 12:00 | 1-9 |
25. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (18η αγ.) | ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 11:00 | 0-3 |
26. | K-16 (8η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 09/03/24 | 11:00 | 3-2 |
27. | K-16 (7η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) | Σάββατο | 16/03/24 | 10:00 | 2-1 |
28. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 16/03/24 | 12:00 | 1-4 |
29. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (21η αγ.) | ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) | Κυριακή | 24/03/24 | 11:00 | 0-8 |
30. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 12:00 | |
31. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (9η αγ.) | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | ||||
32. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (11η αγ.) | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | ||||
33. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (12η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ||||
34. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (13η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ||||
35. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (19η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | ||||
36. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (20η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ||||
37. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (22η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ||||
38. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (24η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ||||
39. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (25η αγ.) | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ||||
40. | 2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (26η αγ.) | ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΠΥΛΟΥ | ||||
41. | K-16 (9η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | ΚΟΡΩΝΗΣ | 0-3 α.α. | |||
42. | K-16 (10η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | |||||
43. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | |||||
44. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | |||||
45. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | |||||
46. | Κ-14 2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ |