Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 20/02/16 | 09:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | 3-1 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 20/02/16 | 11:00 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε. | 11-1 |
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) | Σάββατο | 20/02/16 | 13:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 0-8 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 27/02/16 | 09:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | 3-1 |
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 27/02/16 | 09:00 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε. | 2-8 |
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 27/02/16 | 13:00 | ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ. | 4-1 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 05/03/16 | 09:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | 11-2 |
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 05/03/16 | 11:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | 11-1 |
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 05/03/16 | 12:00 | ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ. | 1-8 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 12/03/16 | 09:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | 1-0 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 12/03/16 | 11:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | 1-2 |
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 12/03/16 | 12:00 | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 2-7 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 19/03/16 | 10:00 | ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 0-2 |
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 19/03/16 | 12:00 | ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ. | 6-5 |
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 19/03/16 | 13:00 | ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β. | 0-10 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 26/03/16 | 09:00 | ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ. | 0-3 |
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 26/03/16 | 10:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | 1-9 |
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 26/03/16 | 13:00 | ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. | 6-4 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) | Σάββατο | 02/04/16 | 10:00 | ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π. | 2-4 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 02/04/16 | 11:00 | ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. | 0-1 |
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 02/04/16 | 11:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 6-3 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 09/04/16 | 10:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 0-6 |
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 09/04/16 | 10:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | 1-5 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 09/04/16 | 14:00 | ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. | 2-3 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 16/04/16 | 10:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | 4-0 |
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 16/04/16 | 12:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | 6-2 |
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 16/04/16 | 12:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 4-0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 23/04/16 | 09:00 | ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π. | 5-3 |
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 23/04/16 | 11:00 | ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π. | 7-1 |
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 23/04/16 | 13:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΚΑΛΗ Κ., ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗ Α. | 3-5 |