Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 07/02/15 | 10:00 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 6-0 |
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 07/02/15 | 11:30 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 1-0 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 07/02/15 | 13:00 | ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΡΟΜΠΑ-ΤΣΑΟΥΣΗ Ζ. | 2-1 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 14/02/15 | 11:00 | ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΕΛΗ Φ. | 1-7 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 14/02/15 | 11:30 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΛΙΓΓΡΗ Χ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 0-2 |
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 14/02/15 | 13:00 | ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ. | 0-5 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 28/02/15 | 11:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 9-0 |
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Κυριακή | 01/03/15 | 11:00 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 1-1 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Κυριακή | 01/03/15 | 11:30 | ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ. | 0-9 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 07/03/15 | 11:00 | ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΧΕΛΗ Φ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 0-3 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Κυριακή | 08/03/15 | 10:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 1-2 |
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Κυριακή | 08/03/15 | 12:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 4-0 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 14/03/15 | 10:00 | ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 2-4 |
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 14/03/15 | 11:00 | ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΓΓΡΗ Χ. | 7-1 |
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Κυριακή | 15/03/15 | 11:00 | ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 1-10 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 21/03/15 | 11:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΧΕΛΗ Φ. | 4-3 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 21/03/15 | 12:30 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΕΛΗ Φ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ. | 0-6 |
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Κυριακή | 22/03/15 | 11:00 | ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 4-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 28/03/15 | 11:00 | ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΧΕΛΗ Φ., ΛΙΓΓΡΗ Χ. | 7-1 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Κυριακή | 29/03/15 | 11:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 2-0 |
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Τετάρτη | 15/04/15 | 15:30 | ΖΕΡΒΑ Μ. | 0-3 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 04/04/15 | 11:00 | ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 0-3 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 04/04/15 | 14:00 | ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 1-3 |
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 04/04/15 | 16:00 | ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΧΕΛΗ Φ. | 0-5 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 18/04/15 | 11:00 | ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α. | 3-3 |
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Κυριακή | 19/04/15 | 11:00 | ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΙΓΓΡΗ Χ. | 4-0 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Κυριακή | 19/04/15 | 13:00 | ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ. | 1-0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 25/04/15 | 11:00 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΧΕΛΗ Φ. | 2-2 |
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 25/04/15 | 13:00 | ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΧΕΛΗ Φ. | 0-6 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Κυριακή | 26/04/15 | 11:00 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 8-0 |