Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
ΠΑΙΔΙΚΟ 2ος Ομιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 18/10/14 | 10:00 | ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ. | 2-3 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 18/10/14 | 12:00 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 2-3 |
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 18/10/14 | 12:00 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε. | 10-1 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 25/10/14 | 11:00 | ΤΣΑΟΥΣΗ Σ. | 8-0 |
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 25/10/14 | 11:00 | ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι. | 5-4 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΑΡΦΑΡΩΝ | Σάββατο | 25/10/14 | 11:00 | ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ. | 1-3 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 01/11/14 | 10:00 | ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ. | 3-4 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΑΡΦΑΡΩΝ | Σάββατο | 01/11/14 | 11:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η. | 1-1 |
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 01/11/14 | 11:00 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε. | 3-3 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 08/11/14 | 10:00 | ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ. | 7-2 |
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 08/11/14 | 11:00 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε. | 5-1 |
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 08/11/14 | 13:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 3-0 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 15/11/14 | 11:00 | ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ. | 2-2 |
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 15/11/14 | 13:00 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 6-4 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙ | ΑΡΦΑΡΩΝ | Κυριακή | 28/12/14 | 15:00 | ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α. | 3-0 α.α. |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 22/11/14 | 11:00 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε. | 2-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΡΦΑΡΩΝ | Σάββατο | 22/11/14 | 11:00 | ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α. | 8-0 |
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 22/11/14 | 11:00 | ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 5-1 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 29/11/14 | 10:00 | ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ. | 1-7 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 29/11/14 | 12:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 1-4 |
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 29/11/14 | 13:00 | ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ. | 4-1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 06/12/14 | 09:00 | ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ. | 4-0 |
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 06/12/14 | 11:00 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε. | 5-3 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 06/12/14 | 12:00 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 3-1 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ | ΑΡΦΑΡΩΝ | Σάββατο | 13/12/14 | 11:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η. | 2-3 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 13/12/14 | 11:00 | ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ. | 3-5 |
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 13/12/14 | 13:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 0-3 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 20/12/14 | 10:00 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 2-1 |
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Σάββατο | 20/12/14 | 11:00 | ΖΕΡΒΑ Μ. | 8-1 |
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 20/12/14 | 12:00 | ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. | 4-0 |