Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
ΠΑΙΔΙΚΟ 1ος Ομιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 18/10/14 | 10:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η. | 4-0 |
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 18/10/14 | 10:00 | ΤΣΑΟΥΣΗ Σ. | 0-1 |
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 18/10/14 | 11:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | 1-5 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 25/10/14 | 09:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | 10-0 |
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 25/10/14 | 11:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 1-3 |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 25/10/14 | 13:00 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε. | 1-5 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 01/11/14 | 09:00 | ΤΣΑΟΥΣΗ Σ. | 0-2 |
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 01/11/14 | 10:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 1-2 |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 01/11/14 | 13:00 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 5-2 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 08/11/14 | 09:00 | ΡΕΚΚΑΣ Η. | 5-1 |
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 08/11/14 | 11:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 0-10 |
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 08/11/14 | 12:00 | ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ. | 7-0 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 15/11/14 | 09:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | 0-2 |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 15/11/14 | 11:00 | ΤΣΑΟΥΣΗ Σ. | 6-1 |
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 15/11/14 | 11:00 | ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν. | 13-1 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 22/11/14 | 09:00 | ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ. | 3-0 |
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 22/11/14 | 11:00 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 3-1 |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 22/11/14 | 13:00 | ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ. | 3-4 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 29/11/14 | 09:00 | ΤΣΑΟΥΣΗ Σ. | 0-11 |
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 29/11/14 | 10:00 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 0-1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 29/11/14 | 11:00 | ΤΣΑΟΥΣΗ Σ. | 7-0 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 06/12/14 | 10:00 | ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ. | 1-4 |
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 06/12/14 | 11:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 1-3 |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 06/12/14 | 11:00 | ΤΣΑΟΥΣΗ Σ. | 6-2 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 13/12/14 | 09:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | 2-3 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 13/12/14 | 11:00 | ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 10-2 |
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 13/12/14 | 11:00 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 1-7 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | Σάββατο | 20/12/14 | 10:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. | 2-7 |
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Σάββατο | 20/12/14 | 11:00 | ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ. | 0-6 |
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 20/12/14 | 12:00 | ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 0-2 |