Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
10o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Δευτέρα | 07/04/14 | 17:00 | ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΕΛΟ Α., ΣΙΚΑΛΗΣ Φ. | 5-0 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Δευτέρα | 07/04/14 | 17:00 | ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΡΟΜΠΑ-ΤΣΑΟΥΣΗ Ζ. | 5-1 |
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ | ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Δευτέρα | 07/04/14 | 17:00 | ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 3-1 |
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Π.Α.Ο.Κ. | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Δευτέρα | 07/04/14 | 17:30 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 2-0 |
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Δευτέρα | 07/04/14 | 18:30 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ. | 2-1 |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Δευτέρα | 07/04/14 | 18:30 | ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. | 1-4 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Τετάρτη | 23/04/14 | 17:30 | ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΥΚΑΣ Α. | 1-2 |
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Τετάρτη | 23/04/14 | 17:30 | ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΤΗ Σ. | 6-0 |
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΠΥΛΟΥ | Τετάρτη | 23/04/14 | 17:30 | ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 6-4 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ | ΜΕΛΙΓΑΛΑ | Τετάρτη | 23/04/14 | 17:30 | ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε. | 6-0 |
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ | Τετάρτη | 23/04/14 | 17:30 | ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ. | 3-7 |
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Τετάρτη | 09/07/14 | 18:30 | 3-0 α.α. |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ | Δευτέρα | 28/04/14 | 17:30 | ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΚΡΟΜΠΑ-ΤΣΑΟΥΣΗ Ζ. | 5-1 |
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. | ΠΥΛΟΥ | Δευτέρα | 28/04/14 | 17:30 | ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΥΚΑΣ Α. | 0-2 |
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Δευτέρα | 28/04/14 | 17:30 | ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ. | 2-5 |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Δευτέρα | 28/04/14 | 17:30 | ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε. | 1-1 |
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Δευτέρα | 28/04/14 | 17:30 | ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | 2-1 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ. | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Δευτέρα | 28/04/14 | 19:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Σ. | 3-2 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ | ΧΩΡΑΣ | Δευτέρα | 05/05/14 | 18:00 | ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ. | 0-2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ | ΜΕΛΙΓΑΛΑ | Δευτέρα | 05/05/14 | 18:00 | ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΛΙΚΑΪ Α. | 3-0 |
Π.Α.Ο.Κ. - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ | Δευτέρα | 05/05/14 | 18:00 | ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΡΟΜΠΑ-ΤΣΑΟΥΣΗ Ζ. | 1-6 |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Δευτέρα | 05/05/14 | 18:00 | ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ. | 1-3 |
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Δευτέρα | 05/05/14 | 18:00 | ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 4-1 |
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Δευτέρα | 05/05/14 | 18:00 | ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΟΤΗ Σ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 2-4 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Δευτέρα | 12/05/14 | 17:30 | ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε. | 3-0 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Δευτέρα | 12/05/14 | 17:30 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. | 3-0 |
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ | Δευτέρα | 12/05/14 | 18:00 | ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 3-2 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Δευτέρα | 12/05/14 | 18:00 | ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ. | 1-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Δευτέρα | 12/05/14 | 19:00 | ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. | 0-5 |
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Δευτέρα | 12/05/14 | 19:00 | ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΜΠΟΤΗ Σ. | 2-0 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ | ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ | Δευτέρα | 14/07/14 | 19:30 | ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 2-3 |
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Δευτέρα | 14/07/14 | 19:30 | ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. | 4-0 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Δευτέρα | 14/07/14 | 19:30 | ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΕΛΟ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε. | 0-3 α.α. |
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Δευτέρα | 14/07/14 | 19:30 | 3-0 α.α. | |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Τετάρτη | 16/07/14 | 19:30 | ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε. | 3-2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ | ΔΩΡΙΟΥ | Δευτέρα | 21/07/14 | 19:00 | ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 3-2 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Π.Α.Ο.Κ. | ΜΕΛΙΓΑΛΑ | Δευτέρα | 26/05/14 | 18:00 | ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΛΙΚΑΪ Α. | 2-1 |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Δευτέρα | 26/05/14 | 18:00 | ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ. | 0-2 |
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ | Δευτέρα | 26/05/14 | 18:00 | ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΜΠΟΤΗ Σ. | 2-0 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Δευτέρα | 26/05/14 | 18:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ., ΚΑΥΚΑΣ Α. | 1-3 |
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Δευτέρα | 26/05/14 | 18:00 | ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε. | 3-0 α.α. |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Δευτέρα | 26/05/14 | 19:30 | ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. | 0-2 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ | Δευτέρα | 02/06/14 | 18:00 | ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. | 6-3 |
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ | ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Δευτέρα | 02/06/14 | 18:00 | ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 5-0 |
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Δευτέρα | 02/06/14 | 18:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ. | 1-2 |
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Δευτέρα | 02/06/14 | 18:00 | 3-0 α.α. | |
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ | ΠΥΛΟΥ | Δευτέρα | 02/06/14 | 19:00 | ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 4-1 |
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Δευτέρα | 02/06/14 | 19:00 | ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 5-1 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Τετάρτη | 11/06/14 | 18:00 | ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 3-3 |
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ | Τετάρτη | 11/06/14 | 18:00 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ., ΣΙΚΑΛΗΣ Φ. | 5-2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΜΕΛΙΓΑΛΑ | Τετάρτη | 11/06/14 | 18:00 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΛΙΚΑΪ Α. | 2-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Τετάρτη | 11/06/14 | 18:00 | ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. | 3-1 |
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ | ΠΥΛΟΥ | Τετάρτη | 11/06/14 | 19:00 | ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α. | 3-0 |
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ | Τετάρτη | 16/07/14 | 19:30 | 3-0 α.α. |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ | ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Δευτέρα | 16/06/14 | 18:30 | ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 2-1 |
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ. | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Δευτέρα | 16/06/14 | 18:30 | ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. | 4-5 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Δευτέρα | 16/06/14 | 18:30 | ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ. | 1-1 |
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Δευτέρα | 16/06/14 | 18:30 | ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΑΥΚΑΣ Α. | 6-1 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Τετάρτη | 18/06/14 | 18:00 | ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 2-1 |
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Τετάρτη | 18/06/14 | 19:30 | ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 5-0 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Δευτέρα | 23/06/14 | 18:00 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. | 2-3 |
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Δευτέρα | 23/06/14 | 18:30 | ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 4-4 |
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Δευτέρα | 23/06/14 | 18:30 | ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 2-1 |
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ | Δευτέρα | 23/06/14 | 18:30 | ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΜΠΟΤΗ Σ. | 8-3 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ | ΔΩΡΙΟΥ | Δευτέρα | 23/06/14 | 18:30 | ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | 1-2 |
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Δευτέρα | 23/06/14 | 19:30 | ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 0-5 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ. | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Δευτέρα | 30/06/14 | 18:00 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 1-4 |
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Δευτέρα | 30/06/14 | 18:30 | ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. | 1-2 |
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Δευτέρα | 30/06/14 | 18:30 | ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ. | 3-6 |
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ | Δευτέρα | 30/06/14 | 18:30 | ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΟΤΗ Σ. | 2-1 |
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | ΠΥΛΟΥ | Δευτέρα | 30/06/14 | 18:30 | ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΥΚΑΣ Α. | 0-3 α.α. |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Δευτέρα | 30/06/14 | 19:30 | ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ. | 1-1 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Δευτέρα | 07/07/14 | 18:30 | ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 5-3 |
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | Δευτέρα | 07/07/14 | 18:30 | ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. | 2-0 |
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ | Δευτέρα | 07/07/14 | 18:30 | ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 3-1 |
Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ | ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ | Δευτέρα | 07/07/14 | 18:30 | ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΟΤΗ Σ. | 3-3 |
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ | ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ | Δευτέρα | 07/07/14 | 18:30 | ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 3-0 α.α. |
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Τετάρτη | 09/07/14 | 19:00 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. | 3-2 |